DS-2CE12KF0T-FS HIKVISION COLORVU KAMERA 5MP 3.6mm
  • 5MP rezolucija
  • 24/7 snimanje u boji
  • IR LED dometa do 40m
  • ugrađen mikrofon
  • 4 u 1 video izlaz
Opis
SPECIFIKACIJA DS-2CE12KF0T-FS
  • cjevasta (bullet) HD CCTV kamera
  • 5MP rezolucija (2960×1665)
  • ColorVu – 24/7 snimanje u boji
  • IR LED dometa do 40m
  • svjetlosni alarm – bljeskalica
  • DWDR, BLC, HLC, HLS, 2D DNR
  • ugrađen mikrofon (audio putem koaksijalnog kabela)
  • 4 u 1 video izlaz (TVI/AHD/CVI/CVBS promjenjivo)
  • IP67 zaštita vodonepropusnosti
Senzor: 3K CMOS
Leća: 3.6mm fiksna leća, vidno polje: hor. 80°, vert. 45°, dijag. 96°
Signal: PAL/NTSC
Efektivni pikseli: 2960 (H) × 1665 (V)
Video frame rate:
TVI: 3K@20fps, 4 MP@25fps/30fps, 1080p@25fps/30fps
AHD: 5 MP@20fps, 4 MP@25fps/30fps
CVI: 4 MP@25fps/30fps
CVBS: PAL/NTSC
Domet IR-a: 20m (bijelo svijetlo)
Dan/Noć: color
Minimalno osvjetljenje: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux sa bijelim svjetlom
Pan: 0° do 360°, tilt: 0° do 180°, rotacija: 0° do 360°
Napajanje: 12 VDC
Radna temperatura: -40°C to 60°C
Potrošnja struje: max. 3.5 W
Dimenzije: 194.2 mm × 78 mm × 74.5 mm
Masa: 522 g
Osim artikla DS-2CE12KF0T-FS Hikvision ColorVu kamera 5MP 3.6mm, pogledajte i našu ostalu ponudu CCTV kamera!